Systém MAR-VAN je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví. Jakékoli kopírování, napodobování či zásah do práv vlastníka může být řešeno prostřednictvím ochrany soukromoprávní cestou, anebo kvalifikováno jako trestný čin podle § 269 trestního zákoníku.

Stropní konstrukce MAR-VAN pro Ducato / Boxer / Jumper 1994 - 2006

Přídavný modul k základní nosné konstrukci MAR-VAN.

Model
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Do 4 dnů
Kód: MAR 152
Značka: MAR-VAN
9 669 Kč 7 990,91 Kč bez DPH
Kategorie: NOSNÉ KONSTRUKCE
posádka
Bezpečí pro posádku
posouváme na novou úroveň
technologie
Inspirováno trupem letounů
pro maximální pevnost

S obložením stropu jsme si my sami mnohokrát lámali hlavu, jak vytvořit rovinu, překlenout vystupující části karoserie a nakonec vše elegantně napojit k obkladu stěn. Konečně však máme řešení nejen pro naše vestavby, ale také pro vás. S tímto modulem hravě vyřešíte stropní konstrukci i v případě obávaných plastových střech některých dodávek. 

K montáži jsou potřeba šrouby, podložky a matice. Skladba: šroub, podložka, žebro nosné konstrukce, žebro stropu, podložka, pružná podložka, matice. Na tomto odkazu najdete montážní sadu, která obsahuje vše potřebné.

Konečné obložení je jen na vás. Použít můžete palubky různých tlouštěk i šířek, lehčenou i voděvzdornou překližku, voštiny, koženku a tak dále.

U tohoto vozu nelze stropní žebra v oblasti bočních dveří připevňovat standardním způsobem, kvůli dveřnímu pojezdu, který se nachází nad dveřmi. V této části je nutné žebra ukotvit přímo k plechovým nosníkům stropu karoserie.

Ostatní žebra upevňujte standardním způsobem, jak je uvedeno v instalačním manuálu.

Obsah balení:

Model Žebra Nosníky
L2H2 7 5

 

 

Zpět do obchodu