Systém MAR-VAN je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví. Jakékoli kopírování, napodobování či zásah do práv vlastníka může být řešeno prostřednictvím ochrany soukromoprávní cestou, anebo kvalifikováno jako trestný čin podle § 269 trestního zákoníku.

SPRCHOVÉ BOXY

KOUPELNA, KTERÁ ZARUČENĚ NEPROTEČE

Jednou z nejnáročnějších částí domácích i profesionálních přestaveb je koupelna. Standardní koupelny bývají sestaveny pouze jako překližkové desky s tmelenými spoji. Při jízdě se karoserie vozidla kroutí, vibruje a deformuje, což dříve nebo později způsobí, že běžné spoje povolí a voda se dostane tam, kam nemá. Proto jsme přišli s řešením, u kterého si můžete být naprosto jisti, že nikdy neproteče. Spojením rámové konstrukce, kompozitního materiálu, třífázové izolace a monolitické povrchové úpravy jsme dosáhli dokonalého výsledku, který odolá i extrémní zátěži mimo zpevněné cesty, především u vozidel s náhonem 4 x 4, expedičních vozidel a vozidel délky L2 a více. Pokud chcete vsadit na jistotu, pak je kompozitní sprchový kout tím pravým. Překvapí vás také nízkou hmotností, která na trhu nemá konkurenci.

dvirka stribrna_kompozitní_abs_kout
4 957,85 Kč bez DPH
5 999 Kč

Roletová dvířka pro kompozitní a ABS sprchové kouty.

Kód: MAR 113
Kompozitni_sprchovy_kout_marvan_68x100
od 35 454,55 Kč bez DPH
od 42 900 Kč

Univerzální sprchový box pro obytné vozy výšek H2 a H3 - MB Sprinter, VW LT, Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Ford Tranzit, Iveco Daily a další.

Kód: MAR 016
2 položek celkem
Zpět do obchodu